חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
בושרא נסראלדיןסאמר והבה

קמיליה תכשיטים

לביב נסראלדין


אליאנס

רדיו חיפה


סקר
האם יש לכם נטייה מינית אחרת ?
 

חברה
מרכז סעיד
יותר בנים מותקפים מינית מאשר בנות במגזר
31/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ילדפער עצום בין מספר הנפגעים מינית שמצוי בידי הרשויות, לבין מספר הילדים המעידים באופן ישיר כי נפגעו, במגזר המיעוטים 28.5 אחוזים מהבנים מדווחים שהם מותקפים מינית, לעומת 19.5% מהבנות, המצב מדאיג.

מופיד גאנם:"אני לא רואה שיש שילוב מושלם של דרוזים במשרד המשפטים"
28/08/2015,  מאת: חסין חלבי

מופיד גאנםתת אלוף במיל' מופיד גאנם מכהן בתפקיד סמנכ"ל בכיר תפעול ולוגיסטיקה במשרד המשפטים, התפקיד הבכיר ביותר בסקטור הציבורי, מדבר על אופיו של התפקיד וסמכויותיו, המשפחה האישית והדרוזים ועל מינויו של מהנא פארס.

לוחמי מג"ב זוכרים את סמ"ר טל קדושים
30/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

טל קדושים זללוחם מג"ב סמ"ר טל קדושים ז"ל, היה בן 21 כשמצא את מותו בתאונת אופנוע בכנרת. במשך 40 ימים חיפשו אחריו חבריו במשמר הגבול, יחד עם שוטרי השיטור הימי וכוחות צה"ל, עד שגופתו נמשתה מהמים והובא למנוחות, חבריו במשמר הגבול ערכו אירוע מרגש לזכרו.

מה כותבים על עמיתנו סמיר חלבי ליום הולדתו
29/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סמיר ורניןהילדה רנין אבו חמד, מעלה סטטוס מרגש אודות עמיתנו סמיר חלבי שחוגג היום יום הולדת, צוות מערכת פורטל הכרמל מאחל לסמיר מזל טוב ומבטיח להמשיך להעלות לאתר, סטטוסים של הגולשים, שימצאו חן בעינינו.

פואד ביראני מהחיים הפשוטים ליום הזה
25/08/2015,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי
פואד ביראניפואד ביראני מחזיר אותנו לתקופה בה דאלית אל כרמל התנהלה בצורה הפשוטה והתושבים רצו לחיות כשווים בכדי לשמור על ילדיהם שלא יפגעו, נוסטלגיה של רגעי זהב, מדברים על הקולנוע בדליה והסרט הראשון של טרזן.
סמל פארס מולא מואשם באונס חיילת
27/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חיילפארס מולא מירכא, סמל בגדוד חרב בן 20 שבעוד כשלושה חדשים היה אמור להשתחרר משירותו הסדיר, שימש בחפ"ק מפקד גדוד, החיילת שירתה במוצב בתפקיד מבצעי, פארס מואשם באונס החיילת, במעשה סדום ובמעשה מגונה.

על מצבו העגום של עיוור נכה צה"ל
26/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהרם נפצע בקרבות מלחמת השחרור, מאז ועד היום, במשך 67 שנים, הוא עיוור בשתי עיניו, דבר שמחייב אדם מלווה 24 שעות, באגף השיקום החליטו לצמצם ורם מרגיש שהוא מתעוור פעם נוספת, עו"ד חיים נתיב יוצא לעזרתו של רם.

"בפקיעין תיירות מכוונת בחסות הרשות לפיתוח הנגב והגליל"
23/08/2015,  מאת: חסין חלבי

אבו אמיר מחמד עאמרעדות קשה של בעל עסק מפקיעין, אבו אמיר בעלים של בית בד שרואה בפגיעה הכלכלית מכוונת ע"י אינטרסנטים שפועלים נגד הרוב העסקי בפקיעין, "מעל 80 עסקים פשטו רגל מאז המאורעות של האנטנה הסלולרית".

ביקור דתי שכמעט עלה בחיי אישה דרוזית
25/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל
החילוץאישה ובתה דרוזיות הגיעו לבקר מקום קדוש בהר שמעל מגד אלכרום, הצליחו לטפס ואז נתקעו, כוחות חילוץ גליל כרמל, משטרת ישראל ומד"א, הוזנקו לחלץ את השתיים, האישה "רציתי להתפלל באתר על שם הנביא אלח'דר".
נסיב חלבי
הביקור השנתי בנבי יעפורי עה"ש
25/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מתחם נבי יעפורי שיח'ים ומכובדים מהכפרים הדרוזים בגולן בגליל ובכרמל, התכנסו לציין את הביקור השנתי במקום הקדוש, את פניהם קבלו תושבי רמת הגולן בשמחה רבה ובכול טוב.

המשטרה עצרה את הנהג הפוגע בעוספיה
23/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מקום התאונהצעיר שרכב על דו גלגלי בכביש הראשי 672 בקטע כביש אלמסיל פגע באישה מבוגרת שנפגעה באורח קשה, הנהג צעיר שפחד ועזב את המקום, התיעוד במצלמות של אחד העסקים במקום הביא למעצר הצעיר ע"י המשטרה.

שר הפנים סילבן שלום "הייתי חייב להגיע לביתי"
20/08/2015,  מאת: נור גדבאן

השר שלום מנחם את משפחת אסואןחברי מרכז הליכוד וחברים שלא עוזבים את משפחתו של אסואן אבו חמוד ז"ל, הגיעו עם שר הפנים לנחם את האימא והאחים בביתם בדאלית אל כרמל, שלום שמכיר מקרוב את אסואן הושיט יד למשפחתו בכל עזרה שתידרש, סרטון

נסיב חלבי
לרגל החגים ראש השנה וסוכות יוקדם תשלום הקצבאות
24/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שר הרווחה חיים כץ ומנכ"ל הביטוח הלאומי שלמה מור יוסף החליטו להקדים את תשלום קצבאות הביטוח הלאומי לכלל האוכלוסיה

החלק שמלכלך והחלק שמנקה
21/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מנקים את הכרמלעמותה למען שמירה על איכות הסביבה בכרמל אכפת לי מהכרמל יוצאת שוב לנקות חלקים מרחובות דליה מהאשפה המושלכת מהרכבים וע"י חלק מהתושבים המקומיים, חשוב לשמור על סביבה נקיה.

יום נישואין זה לא עוד אירוע בקרב צעירים
22/08/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פאוזי והאנדי חסוןפוזה והנאדי חסון מדלית אל כרמל מציינים 12 שנים של נישואין, בשבילם זה לא עוד אירוע שגרתי, למרות התקופה הזוג הנ"ל חוגג בצורה מיוחדת את היום הזה, פוזה מודה להנאדי על שותפות מוצלחת ומבורכת.

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2225

משתלת מנסור

אימאן שאמי והבמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום

רולה מריח