חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
עורך דין באסם כמאל2

אולמי שפיק

קוקה דליה
מאגד הלון


סקר
האם יש לכם כוונה להבחר לתפקיד ציבורי ?
 

חברה
האם סביבת הכרמל ותושביה נועדו להיחרב?
28/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתאפרת קיזמכר ממטה המאבק באתר חגית, במכתב לשר להגנת הסביבה אבי גבאי, מבקשת שיפעל למנוע הקמת מפעלים פטרוכימיים מזהמים ומסרטנים לטיפול בגז הגולמי במורדות הכרמל הדרומי.

אלימות במשפחה בכפרי הכרמל
25/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אלימותבכל מספר שעות מתקבל דיווח במוקד המשטרה על אלימות במשפחה, אונס ועוד, המקרים שהמשטרה מוזעקת אליהם בכפרים, ברובם נסגרים בהסכמה, ורק חלקם הקטן מגיע לבתי משפט. כמעט כל מקרה אלימות מדווח במשטרה, דבר שלא היה בעבר.

שני נפגעים מירי בעוספיה, סרטון
26/05/2015,  מאת: חסין חלבי

נט"ןלקראת השעה  01.45 בלילה דווח על ירי בשכונה מזרחית בעוספיה, כתוצאה מהירי נפגעו שני אנשים, כוחות מד"א, הצלה ומשטרה שהוזנקו למקום טיפלו בשני נפגעים, נט"ן פינה את הנפגעים לבית חולים רמב"ם.

האוניברסיטה הפתוחה 2
פרופ' פואד פארס מככב בסדרת טלוויזיה יוקרתית בקנדה
25/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פואד פארספרופ' פארס, מנהל המעבדה לגנטיקה בביה"ח כרמל, דרוזי מכפר חורפיש והוא נבחר לככב בסדרת טלוויזיה קנדית כחלק מסדרת תוכניות טלויזיה המשודרות בכל אירופה ובקנדה על היחסים ודו-הקיום בין יהודים וערבים בישראל.

בני נוער וילדים בין פיצוציות ללא פיקוח בדליה
24/05/2015,  מאת: חסין חלבי

ילדיםילדים ובני נוער בגילאים שונים מסתובבים בין הפיצוציות ללא פיקוח בדליה, מגע של אלכוהול וסם קל עם המשקה המוגז מוציא אותם מגדרם, למרות שהרוב מגיע מבתים טובים, אבל המצב והחברה גורמים לכולם להשתנות.

פירוק גדוד חרב שתהפוך לחרב פיפיות, האמת, השקר ומה שבניהם
23/05/2015,  מאת: אסעד סובח

אסעד סובחחיילים ומפקדים דרוזים, היו בעבר ויהיו בעתיד בחלקים שונים בצבא, גדוד חרב לא הפריע להם להתקדם. רבותיי נא לא להטעות את המתגייס הדרוזי בתחושה מדומה שבפירוק הגדוד יהיו טייסים דרוזים בהמוניהם, עשרות מפקדי גדודים וחטיבות וחלק ממפקדי יחידות העילית.

מחריפים את המאבק נגד תאגיד המים והביוב אלעין
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ההפגנהתושבים מהכפרים ירכא, כפר יאסיף, ג'וליס, מזרעה וג'דידה הפגינו בצומת הדרכים בכניסה לכפרים ירכא ג'וליס בכביש 70 נגד תאגיד המים והביוב אלעין, בטענה שהתושבים משלמים כמו בכל מקום בארץ ובתמורה לא מקבלים שירות שווה.

נוצרים ויהודים ישראלים יסייעו לפליטים הנוצרים שברחו מסוריה ומעיראק
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הצעירים עם האב נדאףסיוע רפואי וסיוע הומניטרי לפליטים הנוצרים שברחו מסוריה ומעיראק ונמצאים בירדן ובאזור הכורדי בצפון עיראק, זו תהיה משימתם של כ 20 צעירים נוצרים מהגליל במסגרת פרויקט משותף לארגון "מצילים ללא גבולות" ול"פורום גיוס העדה הנוצרית".

מעל אלף איש צעדו לזכרו של סא"ל חוסין עאמר ז"ל
21/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

צעדת חוסין עאמרהצעדה השנתית לזכר סגן אלוף חסין עאמר, מפקד גדוד 12 של גולני שנפל בקרב יחד עם עוד חמישה מלוחמיו במרץ 1996, השתתפו בני נוער מרחבי הארץ וחיילים, מח״ט גולני גסאן עליאן ושיך מופק טריף ראש העדה, בשיתוף הקרן הקיימת ועמותת עמירים שמובילה את מפעל הנצחתו של חסין ז"ל.

גאדה כמאל זוכת אות הנשיא
22/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

גאדה כמאלגאדה כמאל יו"ר ויצו דאלית אל כרמל שמתנדבת בחברה מזה עשרות שנים ומקדמת את מעמד הנשים בחברה, אחת ממקבלות אות הנשיא לשנת תשע"ה, גאדה ראויה לתואר ולמעמד זה על תרומתה למען נשים דרוזיות וקידומן.

להשאיר את גדוד 299
21/05/2015,  מאת: אמיר חניפס

חיילי חרבהחלטת הרמטכ”ל גדי אייזנקוט על פיזור גדוד חרב הינה סטירת לחי מצלצלת למי שהאמין בברית הדמים ומי שחשב שהשירות בצה"ל יהווה ביטוי אמיתי לברית החיים בין הדרוזים ליהודים.

ערב שכולו הצגה אשכולי רוטרי בדליה
21/05/2015,  מאת: חסין חלבי

אשכול רוטרימועדון רוטרי דאלית אל כרמל בשיתוף אשכולי רוטרי חיפה ונשר, בערב באולמי שפיק, שבו מדברים על הצעדים הבאים, מגייסים כספים למטרת הענקת מלגות לשני סטודנטים מדליה, ד"ר עו"ד אמל כמאל מסדר לנו כותרת.

נסיב חלבי ובניו
לא רק לאישה דרוזית אסור לנהוג תכירו את חסידות בעלזא
21/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אישה דרוזיתהאישה הדרוזית שרוצה מאוד להשתלב בדת אינה יכולה אם היא נוהגת ברכב, הנושא המדובר ביותר בקרב הנשים בעדה הדרוזית, עכשיו אנו מגלים מאמר שפורסם שבקהילת בעלזא אם אישה נוהגת ברכב, הילד שלה לא יתקבל למוסדות החינוך.

מכה קשה לסוחרי הסמים בכרמל
20/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

משטרת רכס הכרמלעכשיו ניתן למסור חלקים גדולים מהחקירה בה נתפסה מעבדת סמים בעוספיה, בפשיטה שביצעה משטרת רכס הכרמל בפיקודו של רפ"ק רוני כהן, יחד עם כוח מרשות הטבע והגנים.

השיך:"אם לא תבטלי את התלונה תורחקי מהדת"
18/05/2015,  מאת: סמיר חלבי

אישה דרוזיתלראשונה נוגעים בסוגיה חברתית בעלת השלכות שליליות של אישה דרוזית דתיה שהותקפה ע"י גיסה כאשר הגישה תלונה במשטרה, שיך הכפר ומנהיגי העדה הדרוזית פנו באיומים לעבר האישה לבטל את התלונה במשטרה.

נסיב חלבי ובניו
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2111

דהבמנהל חלבי

משתלת מנסור

אדיב חשמל

נשירת שיערמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אטליז נאסר הלון,
אטליז נאסר הלון,
מודעות פרסום

רולה מריחרדיו חיפה