כנין אמין כיוף ראשי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדיןקמיליה תכשיטים

עורך דין באסם כמאל2

אולמי שפיקסקר
האם יש לכם אימון במועצת דליה אחרי הכניסה לתאגיד המים והביוב?
 

חברה
נסיב חלבי ובניו
מאיימים לסגור למבקרים את המקום הקדוש סת שרה
04/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סת שרה בדליההמקום הקדוש סת שרה שנבנה בכספי תושבי דליה עוספיה כדי לשמור על אדמות הכרמל נמצא בבעיה, שהמועצה המקומית דליה לא שומרת ומפנה מהמקום את האשפה שנערמת, בנוסף לכביש המוביל שמשני צדדיו ערימות אשפה.

אין כל פיקוח על הבשר שמוגש לכם בכפרי הכרמל
04/07/2015,  מאת: חסין חלבי

בשר מלוכלךחוסר אכיפת החוק בכפרים הדרוזים בכרמל מביא אותנו שוב ושוב לחשיפת ממצאים קשים של בישול בשר ללא פיקוח ללקוחות ובהרבה מקרים אוכלי הבשר חשים ברע שכלל אין להם מושג מאיפה זה בא, הביקורת התריעה והמועצות יושבות בחיבוק ידיים

סלמאן טוויל: "אל תלמדו את הדרוזים בסוריה שיעור בגבורה"
03/07/2015,  מאת: חסין חלבי

סלמאן טווילהעיתונאי סלמאן טוויל שיש לו משפחה ענפה בסוריה, אחד הדרוזים הבודדים בישראל שקם ותקף את התהלוכות והתנהלות הדרוזים בישראל בכל מה שקשור לדרוזים בסוריה, סלמאן מאשים את ההנהגה הדתית והפוליטית במה שקרה "לא תרמנו מלבד רפיסות ולקקנות לממסד", סרטון.

יום משטרה במועצה אזורית מגידו
05/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהיום זה הוא חלק מרצף בלתי פוסק של פעילות הנעשית במהלך השנה לחיזוק הקשר עם הקהילה, באכיפה וחיזוק תחושת הביטחון של תושבי המועצה.

שיך חמוד חינאוי המנהיג הרוחני בסוריה מדבר מלב לכל דרוזי
01/07/2015,  מאת: סמיר חלבי

שיך אבו ואאל חמוד חינאוי השיך הרוחני לעדה הדרוזית בסוריה אבו ואאל חמוד חינאוי בראיון לפורטל הכרמל מתייחס לתמיכות שעוד לא הגיעו לידיו מישראל ותוכנית החלוקה לסוריה שהם מתנגדים לה ומצבם הרגיש של הדרוזים בלבנון ישראל וסוריה

סכסוך שכנים עלה בחיי אדם במג'דל שמס
04/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מגדל שמסמהמשטרה נמסר שהבוקר שבת פרץ ויכוח בין שני שכנים, והסתיים בנפילתו מגובה של אסעד ספדי בן 78, כוחות מד"א פינו את ספדי לבית חולים ללא רוח חיים, המשטרה חוקרת חשד לגרימת מוות ועצרה שני גברים תושבי מג'דל שמס בשנות ה40 לחייהם.

קניון אמין כיוף אמצעי
רונה מורד:"הדת הדרוזית אוסרת רצח נשים"
01/07/2015,  מאת: אמלה חלבי

רונה מורד כיוףהמשפטנית רונה מורד כיוף מתייחסת כבחורה בת לעדה הדרוזית לסטיגמה שיוצרים בכל פעם שיש רצח, ישר משייכים אותו לכבוד המשפחה, רונה שכואבת את המצב מגנה רצח ובעיקר לדבר כדי לעצור אולי את המקרה הבא.

צעירי העדה הדרוזית שנוטשים את הכפר
30/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

צעירים דרוזיםהעדות של בחורה וגבר דרוזים שעזבו את כפרם, כל אחד בדרכו עכשיו נפגשים למרות שלא מכירים, משתפים אותנו בחוויה קשה שלהם, שלא ברור מי אמור להוביל ולעצור את הסחף, שבחורות וגברים לא יעזבו את הכפרים שלהם.

בית המשפט בנצרת שחרר אחד מ7 העצורים בפרשת האמבולנס בנווה אטיב
30/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עורך דין סאמר עליפרשת העצורים נמצאת תחת צו איסור פרסום, מה שניתן לדווח, שהיום בית המשפט בנצרת בפני כבוד השופטת לילי גופר, שחרר את סעיד דעבוס והאריך את מעצרם של 6 האחרים ליומיים עד 10 ימים.

קניון אמין כיוף אמצעי
שיך מוופק טריף בירך את שר הביטחון בוגי יעלון
29/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

השיך טריףשר הביטחון בוגי יעלון "דרשנו מהמורדים שלא יפגעו בדרוזים בתנאי לסיוע הומניטרי למורדים שליד הגבול", ראש העדה הדרוזית בישראל שיך טריף בירך על דברי שר הביטחון יעלון :"אנו ערבים זה לזה" 

אסד ונסראללה מצליחים לפורר את ההסכמים בין הדרוזים ואל-נוסרה
29/06/2015,  מאת: תיקדבקה

דרוזיםהקרבות מסביב לכפר הדרוזי חאדר נשיא סוריה בשאר אסד ומנהיג חיזבאללה חסן נסראללה, מנסים לפורר את הסכם ההבנות שארה"ב, ירדן וישראל הצליחו להשיג עם המורדים בדרום סוריה לגבי הדרוזים.

די להכפיש עדה שלמה!
27/06/2015,  מאת: מוניר דאהר

תקיפת האמבולנס בנווה אטיבלצערי הרב, התקשורת בישראל ויפי הנפש לא מרפים, חדשות לבקרים, מהאירוע הנפשע במג'דל שמס ובתוך כך, מאשימים עדה שלמה בפיטומי מלים למעשה של קומץ מוסת שלא מייצג את הרוב.

הוקם אוהל מחאה בעוספיה נגד השתלטות הזרים על נכסים ודירות
27/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיההבוקר שבת הוקם בכניסה למועצת עוספיה מאהל ששולט בקריאה לתושבי עוספיה ודליה לא למכור נכסים ודירות לזרים, המחאה שמובילים מזה מספר חודשים אנשי עוספיה עולה מדרגה.

حضر وفنون لنضال ناجح
26/06/2015,  מאת: أمير خنيفس
חדרالمأزق الصعب التي وصلت إليها قرية حضر في الأيام الأخيرة زادت حالة الفزع والقلق عند أبناء الطائفة الدرزية في البلاد الأمر الذي أدى بالبعض منهم بأرتكاب أخطاء كالتي رأيناها في قرية حرفيش وفي قرية مجدل شمس يوم الإثنين الماضي.
צוותי רפואה וכוחות הצלה מציגים בפני תלמידי יסודי א דליה
24/06/2015,  מאת: חסין חלבי

הפעילות ביסודי אפעילות שמוביל מנהל יסודי א בדליה רושדי חסון עם סגל המורים להבאת התלמידים לגעת בדברים החשובים, לעלות על ניידת משטרה ורכב כיבוי אש, ללמוד על איכות סביבה, לא לגעת בסמים ולשמור על אורח חיים בריא, פגשנו את ד"ר מוסטפא מחמוד וחאלד חלבי.

סאאד חלבי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2164משתלת מנסורהודעה לקרקעות

אדיב חשמלמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסוםרולה מריח

רדיו חיפה