עידן 2000
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

רדואן נטור

מנסור משתלה

סאמר ווהבה


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

סאיד חלבי

עורך דין באסם כמאל


סקר
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בדאלית אל כרמל?
 
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בעוספיה?
 

חברה
נסיב חלבי ובניו
יום למען הקשישים
31/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

יום עיוןיום עיון בנושא חולי אשפוז והחלמה בגיל השלישי, התקיים במסגרת אירועי חודש הזקן הבינלאומי ביוזמת המרכז הרפואי בני ציון ושירות הייעוץ לקשיש במוסד לביטוח לאומי. הוזמנו ליום העיון מתנדב/ות השירות.

סכנת הפרות בכביש 672 דליה אליקים
30/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

עדר פרותהפרות המשוטטות בקטע כביש 672 דאלית אל כרמל צומת אליקים ביום ובלילה מסכנות את הנהגים, במיוחד שמדובר בכביש עמוס ביותר, עכשיו נשמעים קולות של נהגים שמאיימים לפגוע בעדר כמחאה אולי האחראים יתעוררו. 

בואו להתנדב במשטרת רכס הכרמל
29/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהלתושבי דאלית אל כרמל ועוספיה, הודעה על פתיחת קורס מתנדבי המשמר האזרחי בעוד שבועיים, למי שמעוניין להתנדב למען הישוב שלו, מוזמן לצור קשר עם יוסף חלבי. לפרטים

סעיד מרכז מזון
חובת הציבור להתערב בדליה ועוספיה
27/10/2014,  מאת: חסין חלבי

מועצת דליהכל הדברים שחסרים ולא מקודמים בכפרים הדרוזים בכרמל נובעים מתוכניות ההבראה שבאות לסגור חובות גם שלא צריך, חברי מועצה זה לא רק לדאוג לקרובי משפחה לסדר להם מקום עבודה, יש כפר שלם כאן.

את פרס "מגן שר הרווחה"
30/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שר הרווחה מאיר כהן העניק ל-12 מתנדבים ו-2 עמותות מתנדבות על הצטיינות בפעילותם ההתנדבותית למען הקהילה, וביניהם פרס על מפעל חיים ופרס מיוחד להתנדבות לניצולי שואה

שיך יוסף ג'רבוע "מצב הדרוזים בסוריה לא מרגיע"
25/10/2014,  מאת: סמיר חלבי

שיך יוסף גרבועשיך אבו אוסמה יוסף ג'רבוע המנהיג הרוחני לעדה הדרוזית בסוריה, בראיון לפורטל הכרמל, מביא את התמונה האמיתית למצב הדרוזים בסוריה בראייה הרוחנית והחברתית ומודה לדרוזים בישראל ובלבנון שתומכים בהם. מיוחד 

נסיב חלבי ובניו
בדליה מפנים אצבע מאשימה לשכונת המוסלמים
26/10/2014,  מאת: חסין חלבי

כתובות דאעשמאז שהתגלו כתובות דאעש על קירות מגרש הכדורגל בדליה יצאו חברי המועצה הציונית הדרוזית למען ארץ ישראל וסגן השר לשעבר איוב קרא בקריאה לשב"כ לחקור בקפדנות את המקרה.

הנביאים יתרו שועיב עה"ש ומשה בראייה המדעית
23/10/2014,  מאת: מוניר פרו

נביא שועיבתכנית טלוויזיה שחוקרת קשר בין הנביא משה עה"ש לנביא יתרו עה"ש במספר מוקדים ואזורים ממצרים לסוריה ולבנון, מספר גדול של מקומות שמשייכים לנביא שועיב כולל המסגד בכפר כנא בישראל

בישובי הגולן יש יותר גמישות בעניין האזרחות הישראלית
24/10/2014,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי

סאלח אלמוגרביסאלח אל-מוגרבי אחד החקלאים המעורבים חברתית בישובי הדרוזים ברמת הגולן בראיון לפורטל הכרמל על הקשר שלהם עם משפחות בסוריה והמצב בישובים הדרוזים בגולן.

מאפיית אריאל2
לזכרו של שיך נדים כמאל והציור שמחזיק שיך סעיד נור אלדין חלבי
24/10/2014,  מאת: חנן חלבי

שיך סעיד חלבי, שיך נדים כמאל ז"להקשר הסיני ושיך נדים ז"ל ושמירתו של שיך סעיד על ציור יחודי למנוח על עלה של תות, נדים כמאל בעל עסקים גדול שהלך לעולמו החודש, שיך סעיד לא מפקיר חברים טובים דוגמת המנוח שיך נדים ז"ל.

סיור בגבול סוריה חדר ועוד, סרטון
21/10/2014,  מאת: סמיר חלבי, חסין חלבי

חדרלהתקרב כמה שיותר קרוב למציאות ולראות בעין את מה שמתרחש בגבול הסורי ישראלי וללמוד את הפרטים מהתושבים שמכירים די טוב מה קורה, אישיות דתית בכירה מישראל ואישיות ממגדל שמס ביקרו השבוע בכפר הדרוזי חדר בסוריה.

מעל 3 מליון $ העבירה העדה הדרוזית לסוריה
20/10/2014,  מאת: חסין חלבי

מנהיגות דרוזית בישראלמנהיגות העדה הדרוזית בישראל עוקבת בדריכות ובדאגה רבה אחרי המאורעות בכפרים הדרוזים בסוריה, מערכת הביטחון נערכת ל40 ק"מ הגנה, 5 הכפרים הדרוזים בדרום בסכנת הכחדה ועוד.

רוכבי הסוס הערבי עושים אווירה בכרמל
18/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הרוכביםאגודת הסוס הערבי בישראל אורחת של הרוכבים בדליה ועוספיה, פגשנו את הרוכבים של דליה רגע לפני שיצאו לדרך, החוויה גדולה והכל למען הסוס שמביא הרבה כבוד לאזור.

שיך חכמת אלהג'רי ראש העדה הדרוזית בסוריה בראיון לפורטל הכרמל
13/10/2014,  מאת: סמיר חלבי

שיך אלהגרי והנשיא אסדשיך חכמת אלהג'רי במסר חד לבני העדה הדרוזית בישראל ולכל מי ששומע לעומק את הדברים, שיך חכמת מחליפו של שיך אחמד, שנהרג בנסיבות לא ברורות, מדבר לראשונה בצורה גלויה. סרטון

يوم دراسي حول الدروز في أسرائيل وأزمة الواقع العربي
18/10/2014,  מאת: د. أمير خنيفس

הכנסبمشاركة عدد من الأكاديميين الدروز وغير الدروز أقام مركز مدى الكرمل- المركز العربي للدراسات الاجتماعية التطبيقية يوم السبت الأخير في فندق العين في الناصرة يوما دراسيا عن دروز إسرائيل تحت عنوان: الدروز في إسرائيل وأزمة الواقع العربي: جدلية الجزء والكل.

מאפיית אריאל2
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1918

תינוקי 2אנס חדידהנא חדר כושר

שריף רוחאנא עומתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
לשכת התעסוקה עוספיה-דאלית אל כרמל
לשכת התעסוקה עוספיה-דאלית אל כרמל
מודעות פרסום

מגדי אבו מפלח

רדיו חיפה

פאדל חלבי

רולה מריח