מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
מותקאל חלבי

סאמר והבה

רדואן נטור

לביב נסראלדין

אוסאמה חלבי


נדים קבלאן

רדיו חיפה


סקר
האם את/ה מאמין/ה לראש הרשות שלכם ?
 

חברה
נסיב חלבי
אנדרטה לזכר שיח' גואד ז"ל עבירה אבל לפלוש לכביש מותר
30/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיההשתלטות פרטית על מדרכות הישוב היא דבר כשר כאשר לא ממש נלחמים בתופעה ובסופו של דבר הציבור הוא המפסיד העיקרי לשטחי הציבור, בכפרים בכרמל נזנח כמעט לחלוטין כל מה שקשור למינהל תקין ושמירה על שטחים ציבוריים ואכיפת עבירות בנייה.

אגמון החולה זה לא רק ציפורים כעת יוצאים למאבק החשמל
30/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אגמון החולההשמורה הצפונית בין תעלות המים לציפורים ולחיות שחיים במקום בו הם אוהבים בני אדם, אגמון החולה חוויה משפחתית ספורטיבית וחינוכית, עכשיו יוצאים למלחמה נגד העברת קו מתח עליון שיכול להרוס את כל האזור. סרטון

מחקר מצב הנגר בעוספיה לא טוב
29/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיהמ.מ ראש מועצת עוספיה האני עמאשה שופך אור על חלק ממחקר דגימה למי הנגר באלמסיל בעוספיה, מפחיד זו מילה פשוטה למצב הקיים והזיהומים הקיימים ברחובות עקב דליפת ביוב לרחובות, גם כשגשם יורד, זה עוד לא נקי, לסרטון

אריות הכרמל שיובילו בצה"ל ובחברה
24/11/2015,  מאת: חסין חלבי

חניכי אחרייקשה באימונים קל בקרב, צעירים דרוזים מדליה ועוספיה משולבים בפרויקט אחריי עם המדריך אסי חלבי שלוקח אותם למקום בו יהיו רגע אחרי התיכון, המטרה לבנות דור שבא להנהיג ולא להישאר ברחובות, הצלחנו להיות קרובים לאימון.

קנאות מצד בן/בת הזוג מעידה על אהבה
25/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נערהלראשונה סקר מקיף בקרב בני נוער שעוסק ביחסים זוגיים אצל הצעירים ומעלה תמונה מדאיגה, בני הנוער בישראל חשופים וחווים אלימות כמעט בכל מקום בו הם נמצאים, בני הנוער אינם זוכים להסברה ויד מכוונת לא בבתיהם ולא במערכת החינוך.

הדרוזים ואהבת לרעך כמוך
23/11/2015,  מאת: מוניר פרו

שיך אמין ז"להדרוזים אינם שואפים להקים מדינה משלהם, וזה נובע מתוך אמונתם באחרית הימים, שהקדוש ברוך הוא הבטח לאומה שתלך לפי מצוותיו, ומצוותיו לפי "ואהבת לרעך כמוך", ייתן לה ירושה את האדמה.

תרשמו לקורס חובשים באיחוד הצלה
22/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

איחוד הצלההזדמנות פז להירשם לקורס חובשים חינם בארגון איחוד הצלה שיפתח בקרבת מגוריכם, הקורס יסמיך את המשתתפים לתת מענה ראשוני לסביבה בה הם מתגוררים, לפרטים

פטור ממס על תרומות ל- 82 עמותות ציבוריות
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כסףועדת הכספים אישרה פטור ממס על תרומות לעשרות עמותות ציבוריות לאחר שהן נבדקו ע"י רשות המיסים. יו"ר ועדת הכספים גפני: "מעודדים עמותות חברתיות שממלאות את הריק שהותירה המדינה".

הנייס גאי מכה בכפרים הדרוזים בכרמל
22/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שקיות סםיותר ויותר ילדים מנצלים את הזמינות להשגת סם פיצוציות ונוטלים בחברת ילדים אחרים שכולם ביחד מוצאים את עצמם יושבים בצידי הדרך במשך שעות ולא יודעים לאן ללכת, התופעה הזו נצפית במיוחד בסופי שבוע ברחובות דליה ועוספיה.

תקלה במערכת המים בעוספיה
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ברז מיםלאור פניות הציבור למערכת פורטל הכרמל, שאין אספקת מים בבתים, פנינו לסיאח ארכאב מנהל מחלקת המים במועצת עוספיה, שעדכן  על כך שיש פיצוץ בקו ראשי בעוספיה ועבודות תחזוקה של חיטוי וניקוי מאגר המים ע"י מקורות, משערים שתוך שעתיים אספקת המים תחזור .

אשואק כיוף מגיעה לראיון אצל מיעאד
21/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מיעאד באולפןהראיון שמסתיים בחיבוקים, אשואק מדברת על האישה והשאיפות שלה להגיע לכל תפקיד, גם לראש מועצה, בין הקדמה והמסורת איך למשוך בחוטים כאישה, ולא משנה מאיזה מגזר היא מגיעה. לסרטון

עוגות לקירוב לבבות
15/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הנדלר והמיזםסטודנטית במכללת אורנים, הקימה יחד עם שכניה מן הישוב חריש, מיזם ייחודי "עוגות לשלום" peace of cake, במהלכו מחלקים עוגות מתוקות בתקווה לגשר על השנאה ולקרב לבבות.

נסיב חלבי
עוספיה מארחת את השיח'ים באבו עבדאללה עה"ש
14/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

השיכיםהביקור השנתי במתחם הקדוש אבו עבדאללה עה"ש בעוספיה לשנה הזו בא בצל המצב המיוחד ששורר בסוריה ובמיוחד עם בני העדה הדרוזית, הביקור כלל תפילות למענם ודיונים בדברים הקשורים לכפרים ובעיקר התכנון והבניה.סרטונים

כמיל אבו רוכן מפה נומרולוגית
11/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כמיל אבו רוכןחוזרים לדמות בולטת בעדה הדרוזית והפעם מביאים לכם את המפה הנומרולוגית של תא"ל במיל' כמיל אבו רוכן, עידו הלפרין נומרולוג המתמחה בתחום הנומרולוגיה הקבלית והמערבית, מביא לגולשים ניתוח מושלם לאישיות של כמיל.

אלפים צעדו לזכרו של רס"מ זידאן סיף
13/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סיף זלבמלאות שנה לפיגוע הרצחני בבית הכנסת בהר נוף בירושלים, בו נרצחו ארבעה אזרחים והשוטר רס"מ זידאן סייף, ציינו בני משפחתו את היום בצעדה בכפר יאנוח-ג'ת לזכר הרוגי הפיגוע.

נסיב חלבי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2296אימאן שאמי והב

קוקה

מנסור סנטרESMמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסוםרולה מריח