ח
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קוקה דליה

רדואן נטור

יונס ווהבה

שפיק


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

א.ב תעופה


סקר
האם אתם מחוסרי דיור בישוב שלכם?
 

חברה
סג"מ טיראן חלבי מקרב אתכם לגדוד הדרוזי
27/02/2015,  מאת: חנן חלבי

טיראן חלביהגדוד הלוחם חרב 299 ששומר מסביב לשעון על גבולות מדינת ישראל בעל עיטורים והישגים ואחד הגדודים המוערכים בצה"ל, קצין הגדוד טיראן חלבי דוגמה אישית לצעירים:"מי שרוצה לפרק את הגדוד שיתפרק לבד, שיבוא לעמוד במקום חיילי הגדוד בגבול".

שפיקה והחברות כאב לב לא במקרה
23/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

החברותמועדון הנשים "אלסדיקאת" שפועל מתוך מבנה עמותת הנכים נדא בדאלית אל כרמל מנוהל ע"י שפיקה קדור שבכל פעם מפתיעה מחדש בנושאים שהמועדון שלה דן בהם, ד"ר גסאן זאיד רופא קרדיולוג בבית חולים בני ציון בהרצאה מרתקת, פרטים

מה כואב לכם הצוות הרפואי עונה
21/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הקשישיםבמסגרת פעילות של הקהילה התומכת בכפרי הכרמל לקחו חלק כל קופות החולים בשבוע שכולו בריאות והקשבה, מה היה יותר טוב לקשיש לספר לאיש שהוא מכיר עד כמה כואב או טוב לו, לפרטים

אנס חדיד
מבית ג'אן עד אלאקצא
17/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בהר הביתיוזמה פרטית מבורכת של אבו פואד אמקמל סאלח אבו עאסי מבית ג'אן לקירוב לבבות בין העדות השונות ומיגור הגזענות, מפגש עם האמאם של מסגד אלאקצא אבו עמאר עכרמה סברי.

ישראלים ופלסטינים עושים שלום
17/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ישראלים ופלסטיניםבזמן הזה בו כולם מדברים על המזרח התיכון המדמם, קבוצת ישראלים, מחשבות של שלום, קיימה מפגש חם עם בכירי הרשות הפלסטינית ושר הדתות מחמד אלמדני, מתאם הפעילות בשטחים עו"ד רוני סלמאן : "זו קבוצה איכותית".

כוחם של המתנדבים בחברה החלשה
15/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

המתנדבות מדליה ועוספיהבמסגרת מפגש משותף לכל המתנדבים של מחלקת הייעוץ לקשיש בביטוח לאומי שהתקיים בסניף חיפה, לקחו חלק 170 מתנדבים ומתנדבות, כולל המתנדבות מדאלית אל כרמל ועוספיה שמתגאות בתרומתן

חכמיה חלבי נשארה במוקד העניינים
11/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חכמיה חלבישיחה מרגשת בין אם רפיק חכמיה חלבי לבני אחיה הנמצאים בסוריה, חכמיה לוקחת אותנו לזמנים בהם היה שלטון אחר ולאח שהגיע להפרד ומעולם לא נפגשו שוב, הבית שהיה מוקד מרכזי בדליה.

צעירים דרוזים נעצרו בחשד לעבירות מחשב
13/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהעכשיו ניתן לגלות שבחודש האחרון נעצרו ונחקרו שני צעירים תושבי דאלית אל כרמל בשנות ה25 לחייהם שנחשדו שניהלו קשר עם קטינות דרך רשת האינטרנט, השניים שוחררו בתנאים מגבילים.

השלושה מדליה שצעדו מראש הנקרה עד זיקים
09/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההכל התחיל בכרמל ועם ההגעה לחוף עלה רעיון ללכת בחופי ישראל וכך היה, המחנך נביל והאמן נאטור ומרעי חטום החלו לפני שנה ללכת בחופים מראש הנקרה עד זיקים, החוויה היא בלתי מוסברת ובעיקר המסר מהלכים סביבה ומזדהים עם השמירה על חופי ישראל.

נאסר הלון
הפנים היפות של ישראל
10/02/2015,  מאת: חסין חלבי

נהר הירדןמשפחות 10 הסטודנטים מרמת הגולן והסטודנט מרג'ר התקבלו בחמימות ובהתרגשות רבה, במעבר נהר הירדן, יש לציין לשבח את שיתוף הפעולה עם כל הגורמים ובעיקר עם שדות התעופה להשבתם הביתה.

מחקר גנטי בינלאומי מאשר את ההיסטוריה של הדרוזים
11/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דרוזיםהאוכלוסייה הדרוזית מהווה תופעה אתנית היוצרת עניין למחקר בתחום הגנטיקה בשל היותה "שמורת טבע גנטית", מחקר גנטי ראשון מסוגו מאשש את ההיסטוריה של העדה הדרוזית: העדה מתחילה להתגבש מבחינה גנטית במאה ה-11 ומאז ועד היום היא קבוצה ללא השפעות גנטיות של קבוצות אתניות אחרות.

ערב הוקרה למתנדבי הנוער של מד"א
10/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נוער מד"א2,000 ממתנדבי הנוער של מד"א לקחו חלק באירוע שנערך במרכז הקונגרסים בחיפה כחלק מכנס "הכנה לצה"ל" במהלכו נחשפו המתנדבים למקצועות הרפואה בצה"ל.

נאסר הלון
היסטוריון סעודי נשים אמריקאיות נוהגות כי לא אכפת להן אם הן נאנסות
11/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל
לסייע לאנשים עניים להיחלץ מהחיים בעוני
10/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלמשרד הרווחה והשירותים החברתיים יזם ומוביל את  תכנית "נושמים לרווחה", בשיתוף הג'וינט וקרן רש"י לשיקום ולהעצמת משפחות החיות בעוני ובהדרה ולסייע להם להיחלץ מהחיים בעוני, התוכנית ממומנת על ידי המשרד בתקציב של כ-100 מיליון ₪ לשנה.

צעירים שאיכפת להם מהסביבה בכרמל
07/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הצעירים מדליהקבוצה צעירה שהתגבשה למען ניקיון ושמירה על איכות הסביבה, לנקות את המדרכות וחלק מהכבישים של דליה במקום בו רפיק הקים מזבלה בכניסה לישוב, הצעירים שעושים את זה בהתנדבות ביוזמה אישית באים להעביר מסר לחברה.

נאסר הלון
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2030

אנס חדידח

דרכא

מכללה ערבית חיפה

אנס חדידמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מופלח חלבי הדפסות
מופלח חלבי הדפסות
מודעות פרסום

רולה מריח

מרכז ריאן

רדיו חיפה