מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

סאמר ווהבה

מנסור משתלה

ליאלי אלכרמל2

רדואן נטור


מאגד הלון

סאיד חלבי

נסיב חלבי מספר 2

עורך דין באסם כמאל


סקר
היכן אתם מעדיפים שילדיכם ילמדו?
 

חברה
נסיב חלבי ובניו
הלינה כוי זועקת לעזרה מהמנהיגות הדרוזית בסוריה
19/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

פואז כיו אשתו ובנואנו נחשפים לעדותה של דרוזית תושבת סויידה בסוריה שמתחננת לעזרה למען שחרורה מידי ארגוני הטרור האסלאמיים בכפר עדרה " عدرا".

אומ"ץ אולי ניתן להילחם בשחיתות במגזר הדרוזי
19/09/2014,  מאת: חסין חלבי

תנועת אומ"ץלהגיע קרוב למושכים בחוטים שנלחמים בשחיתות הציבורית והשלטונית, באירוע אות אומ"ץ פגשנו את השופט ד"ר זאיד פלאח, מבקר המדינה, מנכ"ל אומ"ץ פריד והעיתונאי מתן חודורוב

משפטנים וסטודנטים דרוזים צרקסים וערבים בואו להשתלב במשרד המשפטים
18/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הזמנההזמנה לכנס עידוד השתלבות משפטנים ואקדמאים בני ובנות החברה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית במשרד המשפטים ובמערכת בתי המשפט.

הפגיעה הקשה בסת שרה מערבית לדליה
17/09/2014,  מאת: חנן חלבי

סת שרהמה שמחוללים אנשים למקום הקדוש סת שרה בלתי נתפס, כל האשפה המלוכלכת והרקובה מושלכת בצפרדע הצמוד למקום הקדוש, מה שהפך את המקום לבלתי נסבל ומבקרים לא מגיעים.

דיון בבית המשפט בעניין האימאם יקדאן חלבי
16/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

האימאמיםבבית משפט מנהלי מחוזי חיפה, בפני כבוד השופטת איטה קציר, התקיים דיון בעניין האימאם יקדאן חלבי, שלא מצרפים אותו כעובד מן המניין לשירות המדינה. איוב קרא: "צריך ומיד למלא את התקנים החסרים", רפיק חלבי: "לצרף את יקדאן חלבי כעובד מן המניין".

פעילות ספורטיבית לזכרם של הנופלים הדרוזים במעמד נשיאותי
12/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

גנץ והרציםאלפים לקחו חלק באירוע בשביל הבנים הדרוזים שארגן והפיק תת אלוף אמל אסעד, בהשתתפות נשיא המדינה רובי ריבלין, שר הביטחון, הרמטכ"ל, המפכ"ל, קצינים וחיילים רבים וציבור רחב שהגיע מכל הארץ.

מי אמור להגן על נאנסת ועל חלשים בחברה הדרוזית?
14/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

צעירהבכפרים כמו בקיבוצים בשנות ה50 ממשיכים עד היום להסתיר הכל מתחת לשטיח, כאשר נחשפים למקרה אונס של נערה או לאלימות במשפחה כלפי קטינים או למקרה של גנבים בני מקושרים, הכל נשאר בבית ללא טיפול.

ד"ר כמאל לובאני יו"ר האופוזיציה הסורית לישראל אל תעזרו לבשאר
14/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ד"ר כמאל לובאניהמנהיג הלא מעורער באופוזיציה הסורית ד"ר כמאל לובאני במפגש בביתו של סגן השר איוב קרא בדליה אומר:"הגעתי לבקש את תמיכת ישראל בדרוזים בסויידה ולאפשר כניסת אזרחים סורים לאזור החייץ".

סמג"ד 299 רס"ן נאיף חטיב הדגש על החייל הדרוזי
11/09/2014,  מאת: חנן חלבי

נאיף חטיבלתת את הכבוד ללוחם הדרוזי בצה"ל, כאשר מדברים עם מפקדי הגדוד ההורים נרגעים כי יש על מי לסמוך, לאירוע בשביל הבנים הדרוזים שוחחנו עם סמג"ד גדוד 299 נאיף חטיב שנלחם לא לפרק את הגדוד.

סעיד מרכז מזון
נשיא המדינה הגיע לחבק את נזמי ופהמיה ותושבי דליה
12/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

הנשיא בבית משפחת נזמינשיא המדינה ראובן ריבלין לקח חלק בשביל הבנים ומשם נסע למפגש בביתם של נזמי ופהמיה חלבי ההורים של מגדי ז"ל, הנשיא מלווה ברעייתו נחמה הגיעו לחבק ולעודד את תושבי דאלית אל כרמל.

גמלאי הדרוזים מחזקים את מעמדם באיפ"א
11/09/2014,  מאת: חסין חלבי

נסר נסראלדיןנסר נסראלדין גזבר ארגון איפ"א בישראל, מחדד לנו את הכללים לפיהם ניתן לבחור ולהיבחר לארגון ושם את הדגש על חשיבות השפעת הגמלאים הדרוזים בתוך הארגון לרווחת הגמלאים.

ביטוח לאומי ליתומים מגיע חיבוק
11/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

ביטוח לאומיבמסגרת תכנית ביטוח לאומי ואגף השיקום שחיבק יתומים גם מהמגזר היהודי, בפעילות בניר עציון, הפעילות התקיימה בדומה לפעילות שהיתה עם המגזר הערבי, מהאירוע כולם יצאו מעודדים.

מאפיית אריאל2
חג נביא סבלאן עה"ש בצל המלחמה בסוריה והמצב הכלכלי בכפרים הדרוזים
10/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שיכים בנבי סבלאןההנהגה הדתית, אנשי ציבור ותושבים רבים פוקדים את מתחם הקדוש נביא סבלאן בחורפיש בגליל העליון, סוגיות מצב הדרוזים בסוריה והמצב הכלכלי ברשויות המקומיות עולות לדיון.

ממדוח אלאטרש לאסד "נא לצייד את הדרוזים בנשק"
09/09/2014,  מאת: סמיר חלבי

ממדוח אלאטרשממדוח אלאסד אישיות מוכרת ברחוב הסורי, נכדו של סולטאן אלאטרש שלחם בצרפתים, ממדוח במאי ושחקן מסווידה, פנה לנשיא הסורי בשאר אלאסד במכתב בו הוא מבקש לצייד את הדרוזים במחוז סווידה בנשק וזאת לאור הסכנות של ארגוני הטרור דאעש ואלנסרה שמתקרבים לכפרים הדרוזים. 

יום הנשר הבינלאומי בכרמל חוויה אמיתית
06/09/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שחרור נשרים בכרמלאת היום הזה רבים לא ישכחו לעולם 8 נשרים וחיוויאי נחשים שוחררו לטבע לעיני מאות אורחים שהגיעו בשעה מוקדמת לחי בר כרמל, פגשנו את האנשים שעושים הכל שהנשרים ישרדו והבאנו הרבה סודות. סרטון

תינוקי 2
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1879

אדיב חלבי חשמל רכבהנא חדר כושראנס חדידמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
שטיחי כרמל
שטיחי כרמל
מודעות פרסום

פאדל חלבי

מגדי אבו מפלח

רדיו חיפהרולה מריח