סרור חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
סאמר ווהבה

מנסור משתלה

רדואן נטור

יונס ווהבה


מאגד הלון

נסיב חלבי מספר 2

עורך דין באסם כמאל


סקר
האם תלכו לממש את זכות ההצבעה לכנסת ה20 ?
 

חברה
אנס חדיד
מבצע חילוץ עו"ד מעאלי סלום מידי ארגון אלנסרה
17/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

מעאלי בבית בסוריהסרט אקשן זה מה שהתרחש כדי לחלץ את עו"ד מעאלי סלום מסוריה שנחטפה ע"י אלנסרה מעל חודש, כתבנו סמיר חלבי מביא עדות של הרגעים הראשונים שמעאלי מגיעה לטורקה, בשיחה משותפת עם ההנהגה הדתית הדרוזית בסוריה, סרטונים

יואל דר מה שכתב בתקשורת על הדרוזים
17/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

יואל דרבפרק השני עם העיתונאי יואל דר והארכיון הדרוזי עוסקים באישיות של ג'בר מועדי, שיך לביב אבו רוכן ושיך אמין טריף וגדולתו בהחלטות ובמתן תשובות בכל סוגיה ועל בעיית הדרוזים שלא היו מאוחדים אף פעם. לתכנית

חבלה באתר בית השומר בפארק בעוספיה
18/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

חבלה בפארק הכרמלונדליזם בפארק הכרמל בעוספיה, הבוקר התגלה מחזה יוצא דופן באתר בית השומר באזור מגרש הכדורגל בעוספיה, אלמונים שברו והרסו רכוש השייך לפארק הלאומי לרווחת המטיילים, המשטרה חוקרת את המקרה.

טקס הדלקת אורות עץ חג המולד בעוספיה
14/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכנסיה בעוספיהבטקס חגיגי בכנסיה היוונית קתולית בעוספיה בהשתתפות הארכיבישוף של הקהילה בצפון ג'ורג' בקעוני ותושבי עוספיה, התקיים אירוע הדלקת אורות עץ המולד שמסמל חיים ותקווה, הטקס כלל שירת מזמורים ותפילות, סרטון.

תמונה עגומה של החיים בישראל
17/12/2014,  מאת: חנן חלבי

הכרמלהדוח השנתי של מרכז טאוב מציג תמונת מצב חברתית כלכלית עגומה, משפחות בישראל לא גומרות את החודש,  60% מהערבים מתחת לקו העוני, אי שוויון בשכר, יוקר מחייה, זינוק חד במחירי המזון ובמחירי הדיור.

ד"ר אמין זידאן אמיר עיסמי חאלד חלבי נבחרו לאנשי השנה
14/12/2014,  מאת: הנהלת פורטל הכרמל

ד"ר אמין זידאן, אמיר עיסמי, חאלד חלבילשנת 2014 נבחרו בקפידה מבין עשרות מועמדים 3 אנשים שהשאירו חותם חזק בחברה בכרמל, והשנה בצעד יוצא דופן נבחר פוליטיקאי שתרומתו חשובה לחברה, זו שנה רביעית שנבחרים אנשי השנה ע"י פורטל הכרמל. לפרטים

יחזקאל 2
טקס זיכרון 4 לנופלי אסון הכרמל
09/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

אזכרהבמלאות ארבע שנים לאסון השריפה בכרמל נערך היום טקס זיכרון לנופלים אל מול אנדרטת ההנצחה, במעמד השר לביטחון הפנים ומנכ"ל משרדו, מפכ"ל ופיקוד המשטרה, פיקוד שירות בתי הסוהר ומערך הכיבוי וההצלה, אנשי ציבור ומשפחות החללים. סרטון

כנס עדות השלום בנביא שועיב יתרו עה"ש
10/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

כנס העדותהתכנסות וקריאה לשלום מהמקום הקדוש נביא שועיב עה"ש בהשתתפות נציגים מכל העדות בישראל והרב בועז קלי יו"ר מטה שבע מצוות בני נח העולמי והיועץ המשפטי לממשלה ווינשטיין.

הארכיון הדרוזי של העיתונאי יואל דר
09/12/2014,  מאת: חסין חלבי

יואל דרלחזור בזמן לאותה תקופה שתועדה ע"י העיתונאי יואל דר, להכיר מתוך הארכיון העשיר את ההנהגה הדרוזית והתנהגותה מקרוב, סדרה חדשה של 3 פרקים.

אלואד חדר נסר אלדין
סרטון נדיר של בשאר ואסמה אסד במעוז הדרוזי
08/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

סוריההדרוזים בארץ רואים את הדברים אחרת מכל דרוזי בסוריה או לבנון, התגובות של הדרוזים הישראלים לסרט מיוחד ונדיר שרואים את בשאר ואשתו מבקרים ללא אבטחה במחוז סויידה, זה לא קרה בעבר. סרטון

משליכי זבל לא תוכלו יותר להתחמק
06/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

נביל וברקנביל נסראלדין וואחיד חסון מביאים בשורה טובה מפיו של ברק מרשות הטבע והגנים שהתחילו להציב מצלמות זעירות בכל מיני מקומות בכרמל שמצלמות בכל תנאי שטח ובכל מזג אוויר והמטרה כרמל נקי מפסולת.

ד"ר שמעון אביבי חוקר את ההיסטוריה הדרוזית
04/12/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

ד"ר שמעון אביביד"ר שמעון אביבי שכתב את ספר טס נחושת על הקשר של המדינה היהודית והדרוזים בשנים הראשונות להקמתה, הרצה במועדון רוטרי דליה וחושף את הרעיון של הקמת מדינה דרוזית שהציע בזמנו השר יגאל אלון לרה"מ אשכול.

אנס חדיד
יחזקאל:"האם פעילות גופנית זו הדרך לרזות?"
03/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הרזיה בצורה טבעיתכולם מספרים לנו שצריך לעשות פעילות גופנית כדי לרזות ולשמור על אורח חיים בריא, אבל האם אפשר לרזות בזכות אימונים בלבד וללא שינוי תזונתי?

שוקלים להתגרש? תמתינו 45 יום
08/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל
הודעה לשוכרי דירות בכפרי הכרמל
07/12/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכמאל בדר סגן מנהל מחוז חיפה במשרד השיכון מעדכן את ראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי, על זכות משכירי הדירות להשתתפות בשכר במסגרת זכות.

אלואד חדר נסר אלדין
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1976

אנס חדידהנא חדר כושראנס חדיד

שריף עורך דיןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
הודא מדיקל קוסמטיקס
הודא מדיקל קוסמטיקס
מודעות פרסום

רדיו חיפהמגדי אבו מפלח

רולה מריח

פאדל חלבי